Transporta nedēļa Minskā no 01. līdz 03.10.2019.

Latvijas nacionālā kravas ekspeditoru un loģistikas asociācija LAFF tās ģenerālsekretāra Māra Dreimaņa personā no 01. līdz 03. oktobrim apmeklēja Baltkrievijas transporta nedēļu, kas ir viens no lielākajiem ikgadējiem pasākumiem transporta un loģistikas sfērā Baltkrievijā, kur uz kopīgas platformas pulcējās visu veidu transporta pārstāvji no 11 valstīm.
Pārstāvji no Austrijas, Armēnijas, Baltkrievijas, Itālijas, Ķīnas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Šveices piedalījās gan apaļā galda diskusijās un konferencēs, kā arī veidoja jaunus kontaktus izstādē, kur 70 stendos bija pārstāvēti transporta, loģistikas un ekspedīcijas uzņēmumi, loģistikas centri, automobiļu ražotāji, loģistikas centru aprīkojuma piegādātāji, apdrošināšanas firmas, ka arī jūras ostu un dzelzceļa administrācijas.

Jāatzīmē produktīvā apaļā galda diskusija ar Baltkrievijas pārstāvjiem, kur piedalījās vairāk kā 30 delegāti no Latvijas, norādot uz Latvijas uzņēmēju interesi par sadarbības veicināšanu ar Baltkrievu uzņēmējiem, kā arī notika divpusējās tikšanās ar Baltkrievijas uzņēmumu un organizāciju pārstāvjiem. Viena no produktīvākajām notika ar Baltkrievijas starptautiskā kravu ekspeditoru un loģistikas uzņēmumu asociācija (BAME), kuras laikā jau tika nosprausti nākamie soļi sadarbības paplašināšanā.

| 2019-10-08 | Aktualitātes